Opinie

Śnieżka w Boże Narodzenie

  • Szczyt Śnieżka to bardzo fajna atrakcja w Karpaczu. Patrząc na to, że szczyt ma 1600 m to w zimę jest nawet ciężkie podejście szczególnie już pod sam szczyk, gdzie ścieżka jest pokryta lodem. Jak już się wejdzie na szczyt to jest pięknie. Warto sobie wejść. Ja gorąco polecam.
  • Pomimo zimy i mroźnego powietrza wycieczka bardzo udana. Wejście szlakiem 4h. Od Wong. Powrót kolejka na czeską stronę

noclegi.net.pl/karpacz/atrakcje

  • Szlismy zimą i to piekne miejsce warte poswiecenia w 2 godzinnym marszu. Jednak turysta tam pozostawiony jest sobie. Zima powinno obowiazkowo pozwalac sie na wejscie tylko w rakach. Przerazalo mnie zw wejsc tam moze kazdy..a jest bardzo stromo. Na samym szczycue łamcuchy zabezpieczajace sa przysypane . Trzeba uwazac ale wejscie w odpowiednim przygotowaniu jest warte kazdego wysilku.
  • Śnieżka to taka góra, którą warto zdobyć, ale miłośnikom gór zaleca się omijać sezon. Zimą jest tam przepięknie. Latem trochę drażnią te szerokie karkonoskie szlaki. Warto zabrać tam dzieci i np. wjechać kolejką, wejść na górę i zejść obok schronisk w kierunku górnego Karpacza.